Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Renkleri ve desenleri ile sonbaharın kullanışlı kıyafetlerinden biri olan siyah tulum her kadının dolabında bulunması gereken parçalardan biridir. Siyahın asil duruşu sayesinde hem spor şık hem de ofis şıklığında kombinler yapılmaktadır.

Siyah tulumların en göz alıcı bölgesi bel çevresidir. Bu nedenle mutlaka tulumun tarzına uygun olacak kemerler ile tamamlanmalıdır. Kalın askılı tulum modelinde spor bir hava katmak amacıyla sade fakat büyük tokası olan bir kemer hoş bir hava katmaktadır. Modaya uygun olarak siyah askılı tulumların içine genç bir kombin yaratmak için canlı renklerde sweat veya kazaklar tercih edilmektedir. Dar kesim olmayan bu model tulumların genellikle spor ayakkabılar ile kombinlenmesi uygun olmaktadır.

Salopetleri Şık Hale Getiren Zarif Çizgiler

Modanın kendini tekrar ettiği günlerde salopetler de dolaplarda yerini almıştır. Yaz kış en çok tercih edilen rahat kıyafetler arasındadır. Genellikle geniş beden seçenekleri sayesinde salopet içerisine giyilen tişört veya bol ince trikolar ile ön plana çıkarılmaktadır. Kot kumaş ve püskül detaylarının sıkça görüldüğü salopet modellerinde her yaştan kadının ideal kıyafeti olmaktadır.

Cep detayları ile karşımıza çıkan salopet seçenekleri genellikle spor ayakkabıları ile tamamlanmaktadır. Salopetlerin bazı modellerinde yer alan kemer kısımlarına bağlanan kısa eşarplar veya fular ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Her Yere Uygun Tulum Kombinleri

Şık görünümü ile kruvaze yaka tulum modelleri iş yerinde en çok tercih edilenler arasındadır. Gömlek yaka tulumlarda ise üst kısmı bol ve belden oturan bir görüntü elde edilmektedir. Bu sayede vücut hatlarını ön plana çıkarmadan bir kıyafet tercihinde bulunabilirsiniz. Ağ kısmı aşağıda ve bol olan tulumlar kadınların boylarını daha kısa gösterirken bacaklarının da kalın görünmesine neden olmaktadır.

Bu nedenle tulumun ağ kısmının doğru yerde olması önemlidir. Yandan veya önden fermuarlı olan modeller giyinme ve kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Kış aylarında üst üste giyinmek yerine uzun kollu tek parça tulumlar kurtarıcı olacaktır. Boyundan bağlama detayı olan ve omuzlara doğru volanları bulunan şık tulumlar ise kutlama, davet veya akşam yemeklerinde tercih edilmesi uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.