Nowan | Sepette Ek %15 İndirim
Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları
 

  • Sipariş tarafınıza ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Koleksiyon ürünleri için bu süre 5 iş gününe uzayabilir.


  • Siparişinizi nasıl takip edebilirsiniz? 

Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında Ashe Trend tarafından Mail ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

 Adreste bulunamamanız durumunda uygulanacak prosedür;

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz ashetrend.com’ye iade edilir.
 

Siparişleriniz Sürat Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. Kargo şirketi sistem tarafından otomatik olarak değişebilmektedir. Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

 

Siparişiniz 09:00 – 18:00 mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.