Nowan | Sepette Ek %15 İndirim
Yeni Ashetrend - Larin Kemerli Fitilli Elbise - Vizon Ashetrend - Larin Kemerli Fitilli Elbise - Vizon (1)
Yeni Ashetrend - Larin Kemerli Fitilli Elbise - Sax Ashetrend - Larin Kemerli Fitilli Elbise - Sax (1)
Yeni Ashetrend - Larin Kemerli Fitilli Elbise - Gri Ashetrend - Larin Kemerli Fitilli Elbise - Gri (1)
Yeni Ashetrend - Larin Kemerli Fitilli Elbise - Siyah Ashetrend - Larin Kemerli Fitilli Elbise - Siyah (1)
Yeni Ashetrend - Kat Kat Polin Elbise - Mavi Ashetrend - Kat Kat Polin Elbise - Mavi (1)
Yeni Ashetrend - Kat Kat Polin Elbise - Somon Ashetrend - Kat Kat Polin Elbise - Somon (1)
Yeni Ashetrend - Kat Kat Polin Elbise - Lacivert Ashetrend - Kat Kat Polin Elbise - Lacivert (1)
Yeni Ashetrend - Anvelop Triko Elbise - Lacivert Ashetrend - Anvelop Triko Elbise - Lacivert (1)
Yeni Ashetrend - Anvelop Triko Elbise - Toprak Ashetrend - Anvelop Triko Elbise - Toprak (1)
Yeni Ashetrend - Kolları Çizgili Kemerli Triko Elbise Ashetrend - Kolları Çizgili Kemerli Triko Elbise (1)
Yeni Ashetrend - Kuşaklı Scuba Elbise - Yeşil Ashetrend - Kuşaklı Scuba Elbise - Yeşil (1)
Yeni Ashetrend - Kuşaklı Scuba Elbise - Ekru Ashetrend - Kuşaklı Scuba Elbise - Ekru (1)
Yeni Ashetrend - Önü Fırfır Detaylı Kot Jile Ashetrend - Önü Fırfır Detaylı Kot Jile (1)
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Kadın giyim sektörü her geçen gün yenileniyor. Birbirinden güzel kıyafetler ile birlikte doğru kombinler de oluşturuluyor. Bunun yanı sıra dünyadaki önemli moda trendleri ile birlikte en şık kıyafetler tercih ediliyor. Özellikle de tesettür giyim sektöründe elbise modelleri ön plana çıkıyor. Herkes kendi vücut tipine uygun kıyafetleri tercih etmeli. Bunun yanı sıra doğru parçalar ile de kombin tamamlanabilir.

Elbise Modelleri Nelerdir?

Kadınlar kendilerine en uygun kıyafetleri tercih ederler. Özellikle de vücut tiplerine uygun elbiseleri alabilirler. Günümüzde 2020 sonbahar ve kış koleksiyonuna uygun birbirinden güzel elbiseler bulunuyor. Ayrıca bu kış modasında belden bağlamalı ve fermuarlı elbiseler tercih ediliyor. Koyu renkli elbiselerin dantel detayları da ön plana çıkıyor. Ayrıca bu elbise modellerinin boyları genellikle ayak bileğinde bitiyor.

Tesettür Elbise Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü hanımlar için birbirinden güzel tesettür elbise modelleri bulunuyor. Tesettürlü hanımlar hem günlük yaşamda hem de özel davetlerde giyebilmek adına doğru elbiseleri tercih ediyorlar. Buna göre günlük yaşamda sade ve gösterişsiz elbiseler tercih ediliyor. Aynı zamanda özel davetlere giderken ise daha gösterişli ve farklı detayları olan elbiseler kullanılıyor. Özellikle elbise modelleri tercih edilirken pek çok detay göz önünde bulunduruluyor. Aynı zamanda testtür elbise modelleri arasından en doğru olanları tercih ediliyor.

Siyah Elbise Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadınların dolaplarında bulunması gereken bazı parçalar vardır. Özellikle siyah elbise modelleri her kadının dolabında bulunmaktadır. Bu siyah elbise modelleri farklılık gösterebilir. O nedenle genellikle vücut tipine uygun bir siyah elbise giyilmelidir. Gidilecek yere göre bu elbisenin modeli farklılık gösterebilir. Siyah elbiseler düz ve balıkçı kumaşlardan oluşturulduğunda çok şık bir görünüm kazandırabiliyor. Özel davetlerde modası hiç geçmeyen dantel detaylı siyah elbiseler sıklıkla tercih edilmektedir. Bununla birlikte siyah elbise modellerinde belden bağlamalı seçenekler de çok fazla kullanılmaktadır.

Elbiselerin Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalı?

Hanımlar elbise alırken kullanma ve yıkama talimatlarını mutlaka okumalılar. Buna göre kıyafetlerin bakım ve temizliğine de dikkat edilmelidir. Siyah elbiseler ile renkli elbiseler de farklı şekillerde temizlenebilir. O nedenle her elbisenin kumaşı farklı özellikte olduğu için buna uygun yıkama metotları da doğru şekilde uygulanmalı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.