Nowan | Sepette Ek %15 İndirim
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yeni sezon ürünlerinden biri olan kazaklar, tüm kombinler ile uyumlu olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Sonbahar ve kış sezonunda kategori içerisinde yer alan birbirinden farklı ve uyumlu kazak modelleri sezonu yansıtacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Balıkçı yaka kazaklar bu sezona damga vuran üst giyim ürünlerinden biridir. Siyah, beyaz ve gri renklerinde tasarlanan boğazlı kazak modelleri yapılan tüm kombinlerde kullanılmaktadır. Sonbahar için günlük ve akşam kombinleri yapacak olan kişiler yumuşak dokulu triko kazak modellerine yönelmektedir.

Gündüz Kombinleri İçin Boğazlı Kazak Modelleri

Fitil kumaş yumuşak dokulu beyaz renk boğazlı kazaklar, bu sezon içerisinde büyük beğeni toplamaktadır. Dokusundan ödün vermeyen bu kazakların bedene tam oturan tarzda tasarlanması da asil duruşun öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Yeni sezon ürünlerinden biri olan beyaz renk boğazlı kazak modelleri, fitil kumaş detayı ile göz kamaştırmaktadır. Bol paça mom jean pantolonların üzerine tercih edilen beyaz renk fitil kumaş kazaklar, sitemizde boğazlı kazak kategorisi içerisinde yer almaktadır.

Yeni Sezonun Yıldızlı Ürünü Boğazlı Kazak Modelleri

Yeni sezonu takip eden pek çok kişi, gün içerisinde yaptığı kombinlerde bu ürünleri tercih etmektedir. Balıkçı yaka ve boğazlı kazak olarak bilinen yeni sezon kazakları, site içerisinde kazak kategorisinde hazır olarak bulunmaktadır. Yumuşak dokusu ile hanımları kendine hayran bırakan bu kazak modelleri bedene tam oturacak şekilde ayarlanmıştır. Gri renginin sonbahar ve kış ayları için uyumlu kombinler sunması da pek çok kişi için avantaj sağlamaktadır. Lastik kol detayı ile sıcaklığı koruyan bu kazaklar, sezonun modasını yansıtacak şekilde özel olarak üretilmiştir.

Siyah Renk Boğazlı Kazak Modelleri

Siyah rengin asilliği tasarlanan parçalara yansımaktadır. Siyah renk ile tasarlanan sezonun en öne çıkan parçalarından biri boğazlı kazaklardır. Boğazlı kazak pek çok giyim alanına hizmet etmektedir. Sitemizde yer alan bu kazak modelleri kazak kategorisi içerisinde farklı renkler halinde alıcılarına sunulmaktadır. Siyah renk fitil kumaş boğazlı kazak modelleri, sonbahar ve kış sezonunun modasını net olarak yansıtmaktadır. Pek çok alt parça ile uyumlu olan bu kazak modelleri uygun fiyatlı olarak site içerisinde yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.